Zmień język
Znajdź ofertę
SZUKAJ

O firmie

AZUR Polska Sp. z o.o. została założona pod koniec 2006 roku, głównie z udziałem kapitału francuskiego. Dlatego też proponujemy Państwu standardy dostępne w najlepszych agencjach we Francji. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z dziedziny nieruchomości, marketingu, negocjacji oraz finansów i bankowości. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną. Zajmujemy się segmentem rynku zwanym residential. Działamy w wybranych dzielnicach Warszawy: Mokotów, Śródmieście, Saska Kępa, Żoliborz.

Co robimy:

Na rzecz naszych Klientów świadczymy następujące usługi:
 1. Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości,
 2. Pośrednictwo w kupnie nieruchomości,
 3. Pośrednictwo w najmie,
 4. Opracowania, ekspertyzy, doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.
Jak działamy:
 1. Obowiązują u nas jasne i czytelne reguły. Działamy w oparciu o pisemną Umowę pośrednictwa zawartą z Klientem. Umowa pośrednictwa ma charakter zlecenia, na podstawie którego AZUR Polska wykonuje określone czynności na rzecz swojego Klienta.
 2. Nie pobieramy żadnych opłat z góry. Nasze wynagrodzenie należne jest tylko wówczas, gdy transakcja dojdzie do skutku.
 3. Do każdego Klienta i każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że każda nieruchomość zanim trafi do naszej bazy, jest oglądana i, o ile jest to możliwe, fotografowana przez naszego konsultanta. Wszystkie opisy nieruchomości powstają na podstawie oświadczeń Sprzedającego i zaprezentowanych dokumentów. Indywidualnie pracujemy nad właściwym sposobem promocji, wyceny, przygotowania do prezentacji oraz samej prezentacji nieruchomości. Każdy Klient AZUR Polska ma swojego Konsultanta, z którym współpracuje przez cały okres Umowy.
 4. Tylko aktualne oferty. Raz w tygodniu sprawdzamy status każdej z nieruchomości, oferowanej za naszym pośrednictwem.
 5. Szanujemy Twój czas. Jeśli chcesz kupić nieruchomość za pośrednictwem AZUR Polska, dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby oraz inne uwarunkowania, aby wybrane przez nas oferty w jak największym stopniu spełniały Twoje oczekiwania. W przypadku, gdy oferta nie będzie pochodziła z naszej bazy, zanim zaprosimy Cię na prezentację nieruchomości, potwierdzimy jej aktualność oraz zweryfikujemy stan faktyczny i cenę.
 6. Zapewniamy dyskrecję. Decydując się na współpracę z nami, możecie być Państwo pewni, że nie przekażemy w sposób nieuprawniony żadnych informacji.
 7. Sprawdzamy dokumenty.
 8. Pamiętaj, działamy zawsze na Twoją rzecz !











Aby zobaczyć tę zawartość, musisz mięc zainstalowany plugin Flash.

Kliknij tutaj aby go pobrać bezpośrednio ze strony producenta.
Szybki kontakt