Zmień język
Znajdź ofertę
SZUKAJ

O firmie

AZUR Polska Sp. z o.o. została założona pod koniec 2006 roku, głównie z udziałem kapitału francuskiego. Dlatego też proponujemy Państwu standardy dostępne w najlepszych agencjach we Francji. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z dziedziny nieruchomości, marketingu, negocjacji oraz finansów i bankowości. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną. Zajmujemy się segmentem rynku zwanym residential. Działamy w wybranych dzielnicach Warszawy: Mokotów, Śródmieście, Saska Kępa, Żoliborz.

Co robimy:

Na rzecz naszych Klientów świadczymy następujące usługi:
 1. Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości,
 2. Pośrednictwo w kupnie nieruchomości,
 3. Pośrednictwo w najmie,
 4. Opracowania, ekspertyzy, doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.
Jak działamy:
 1. Obowiązują u nas jasne i czytelne reguły. Działamy w oparciu o pisemną Umowę pośrednictwa zawartą z Klientem. Umowa pośrednictwa ma charakter zlecenia, na podstawie którego AZUR Polska wykonuje określone czynności na rzecz swojego Klienta.
 2. Nie pobieramy żadnych opłat z góry. Nasze wynagrodzenie należne jest tylko wówczas, gdy transakcja dojdzie do skutku.
 3. Do każdego Klienta i każdej nieruchomości podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że każda nieruchomość zanim trafi do naszej bazy, jest oglądana i, o ile jest to możliwe, fotografowana przez naszego konsultanta. Wszystkie opisy nieruchomości powstają na podstawie oświadczeń Sprzedającego i zaprezentowanych dokumentów. Indywidualnie pracujemy nad właściwym sposobem promocji, wyceny, przygotowania do prezentacji oraz samej prezentacji nieruchomości. Każdy Klient AZUR Polska ma swojego Konsultanta, z którym współpracuje przez cały okres Umowy.
 4. Tylko aktualne oferty. Raz w tygodniu sprawdzamy status każdej z nieruchomości, oferowanej za naszym pośrednictwem.
 5. Szanujemy Twój czas. Jeśli chcesz kupić nieruchomość za pośrednictwem AZUR Polska, dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby oraz inne uwarunkowania, aby wybrane przez nas oferty w jak największym stopniu spełniały Twoje oczekiwania. W przypadku, gdy oferta nie będzie pochodziła z naszej bazy, zanim zaprosimy Cię na prezentację nieruchomości, potwierdzimy jej aktualność oraz zweryfikujemy stan faktyczny i cenę.
 6. Zapewniamy dyskrecję. Decydując się na współpracę z nami, możecie być Państwo pewni, że nie przekażemy w sposób nieuprawniony żadnych informacji.
 7. Sprawdzamy dokumenty.
 8. Pamiętaj, działamy zawsze na Twoją rzecz !Aby zobaczyć tę zawartość, musisz mięc zainstalowany plugin Flash.

Kliknij tutaj aby go pobrać bezpośrednio ze strony producenta.
Szybki kontakt